Milí cestovatelé, sama jsem mezi 16.-26.6.2022 na cestách, objednávky odešlu po návratu. Děkuji za trpělivost a výletění zdar!

Zakázková výroba

Líbí se vám náš samolepicí korek (tloušťka 4mm) a máte nápad na vlastní tvar? Výroba na zakázku není problém, ráda s Vámi proberu možnosti a ještě radši přispěju svým kreativním myšlením k výsledku.

Kontaktovat mě můžete na korkovemapy@mojecesko.cz nebo na telefonu 736 538 466, případně přes facebookovou zprávu.

Reklamní předměty na zakázku, logo z korku

Dbáte na nadstandardní péči o zákazníka? Chcete svým klientům dávat něco extra? Přibalujte ke svým objednávkám malý dáreček, třeba srdíčko z korku nebo tvar, co nějak souvisí s vaším produktem - například logo.

Z korku Vám také můžu připravit jakkýkoli nápis - jméno firmy, konference, večírku, miminka... you name it.

 

Interiérový design kanceláře, pracovna na míru

Ukažte hostům a klientům, kde všude děláte byznys s korkovou mapou zemí či kontinentů ve velikosti dle vašeho přání. Nebo chcete radši jiný tvar, který reprezentuje kupříkladu vaši firemní kulturu? Ozvěte se, dáme hlavy dohromady.

 

Korková nástěnka na míru - korková mapa či jiný tvar

Korková mapa Česko-Slovenska či jiných států, korková nástěnka ve tvaru čehokoli - zvířátka, stromu, autobusu, Giga Česko, Česko v jednom kuse místo řezaného po krajích... fantazii se meze nekladou, umím skoro všechno, tak napište :)

 

 

 

Pro poptávku výroby na zakázku klikněte ZDE

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení